Etapy AKCJI

Nasza akcja to także edukacja – dlatego na każdy miesiąc przygotowaliśmy niespodzianki, które mają symboliczne znaczenie.
Każdy lubi niespodzianki – dlatego proponujemy, żeby nie zapoznawać się ze wszystkimi etapami akcji od razu – ale systematycznie – co miesiąc. Jako, że pierwszy front wojowników życia (720 osób) wystartował 1.12.10 obecnie są w 4. miesiącu modlitwy. Jeżeli zacząłeś modlitwę później i jesteś np. w 2. miesiącu – poczekaj cierpliwie i daj się zaskoczyć w odpowiednim czasie – radzimy, aby swoim ekipom informacje i kolejne „gifty” przekazywać w dniu rozpoczęcia kolejnego miesiąca – wtedy to ma sens:) Więc powstrzymaj ciekawość i zapoznaj się tylko z informacjami dot. etapu, na którym jesteś.
Kolejne niespodzianki, kontakt z liderem są też po to, by zapobiec zjawisku „słomianego zapału” – łatwo jest zadeklarować udział w akcji (otrzymać pięknego bucika), ale trudniej wytrwać w modlitwie 9 miesięcy – dlatego poprzez wręczanie kolejnych prezentów lider ma za zadanie motywować, zachęcać do wytrwałości, wspierać.

1. miesiąc akcji – BUCIK i „wizytówka”

W pierwszym miesiącu akcji uczestnicy otrzymują „pakiet startowy” – bucik i „wizytówkę”


Jeśli lubisz niespodzianki i nie nie przechodzisz jeszcze do kolejnego etapu BUCIKowej akcji to czytanie dalszej kolejnego etapu zostaw sobie na odpowiedni czas:)!

2. miesiąc akcji BUCIK – Sznurówka!

Info dla liderów – do przekazania ekipie:
1. Poinformuj ekipę o zmianie tajemnicy (o jedną do przodu – kto miał Zwiastowanie odmawia Nawiedzenie)
2. W sobie jedynie znany i najlepszy sposób zmotywuj do jeszcze większego wysiłku(dziesiątek różańca + modlitwa codzienna)
3. Przekaż nowy „gift” –przypominajkę – SZNURÓWKĘ!
Dlaczego sznurówka?
– bo bucik musi mieć sznurówkę
Co zrobić ze sznurówką?
– przede wszystkim zrobić na niej supełek (bez pętelki)
Dlaczego supełek?
– supełek to MiesięcznyCzasoWyznaczniaczacz – ile miesięcy tyle supełków!
Co dalej ze sznurówką?
– najlepiej noś* ją na nadgarstku (będzie to drugi znak rozpoznawczaczoprzypominawczy BUCIKowej armii)
Nie było różowych sznurówek?
– no nie było, a poza tym niebieski ma sens – to kolor Maryjny!
Ciekawostka o supełku..?
– przeciętny supełek ma długość 0,5 cm – to dokładnie tyle samo ile mierzy dziecko w czwartym tygodniu ciąży – dziecko to już od poczęcia ma określoną płeć, kolor oczu, włosów, skóry, rysy twarzy, budowę ciała, tendencję do wysokiego lub niskiego wzrostu – i co najważniejsze od 21. dnia bije mu już maleńkie serduszko
4. Instrukcja obsługi sznurówki:
– w styczniu zawiązujemy na niej supełek- oznacza on, że nasze dziecko ma już miesiąc

piosenka:

Pamiętaj, że tak jak bucik musi mieć sznurówkę, tak sznurówka musi mieć aglet:) I Ty też musisz być twardy jak aglet!

*sznurówka jest dłuższa niż obwód Twojego nadgarstka (nie skracaj go, bo sznurek skraca się wprost proporcjonalnie do ilości supełków, czyli miesięcy naszej duchowej batalii) – w związku z tym proponujemy umocować sznurek w sposób następujący… zobacz filmik –

Przypominamy:) Jeśli lubisz niespodzianki i nie nie przechodzisz jeszcze do kolejnego etapu BUCIKowej akcji to czytanie dalszej kolejnego etapu zostaw sobie na odpowiedni czas:)!

3. miesiąc akcji BUCIK – Droga!

1.Zmiana tajemnicy Różańca (o jedną do przodu)
2.Stale motywuj siebie i innych do większego wysiłku(dziesiątek różańca + modlitwa codzienna), pamiętaj o symbolice bucika, sznurówki oraz agletu – na http://www.zebrzydowice.diecezja.bielsko.pl oraz na fb są wszystkie informacje – filmiki i specjalny teledysk – Fineasz i Ferb®
3.Nowy „gift” –przypominajka – naklejka!
Dlaczego naklejka? bo naklejek jeszcze nie było/każde dziecko zbierało kiedyś naklejki/bo buciki i sznurówki już były
Co zrobić z naklejką? – głupie pytanie: naklejki służą do naklejania!
Ale gdzie? – i tutaj musicie wykazać się WY – my ogłaszamy konkurs na najlepszą naklejkową gospodarkę przestrzenną (zdjęcia Waszych naklejek prześlijcie na adres aniawija@op.pl – zwycięzca konkursu otrzyma koszulkę z logiem)
Ale co z tą naklejką?- naklejka nawiązuje do podstawowej prawdy o Jezusie, Który powiedział o sobie: „Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem”
– trzeci miesiąc od poczęcia to czas przełomowy dla kobiety, do której już na pewno dotarło, że jest matką dziecka, którego być może nie chciała i nie chce – w głowach rodziców dziecka pojawiają się różne drogi rozwiązania „problemu” – akcja BUCIK powstała z myślą o tych, którzy w takiej „sytuacji” (niechciane dziecko krzyżuje plany życiowe, przekreśla marzenia o karierze, dokończeniu studiów, staje się niepotrzebnym balastem) widzą tylko jedną drogę wyjścia z sytuacji – aborcję
– naklejka przypomina o prawdzie, że tylko Jezus ma moc, by wyprowadzić nas z najciemniejszego zaułka – dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych, nie ma za trudnych spraw, nie ma przegranego życia, nie ma bagna, do którego On nie poszedłby, by wyciągnąć zagubioną owcę. Tylko On jest jedyną Drogą, która prowadzi do Prawdy dającej Życie.
4.Na sznurówce robimy kolejny supełek – dziecko, które duchowo adoptowaliśmy ma już dwa miesiące, mierzy 3 cm (taką szerokość mają napisy na naklejce) i waży 2,5 g – w ciągu miesiąca wzrośnie do 14 g i 9 cm – czyli będzie większe niż naklejka, która przypomina także, że również dla tego maleństwa Jezus jest jedyną drogą do szczęścia!!!

specjalna piosenka na 4. miesiąc!

wersja z napisami:)

Przypominamy:) Jeśli lubisz niespodzianki i nie nie przechodzisz jeszcze do kolejnego etapu BUCIKowej akcji to czytanie dalszej kolejnego etapu zostaw sobie na odpowiedni czas:)!

4. miesiąc akcji BUCIK – IMIĘ!

Zanim ukształtowałem Cię w łonie matki, znałem Cię/Jr1,4/

Info dla liderów – do przekazania ekipie:

1.       Poinformuj ekipę o zmianie tajemnicy (o jedną do przodu – kto miał Zwiastowanie odmawia Nawiedzenie)

2.       W sobie jedynie znany i najlepszy sposób jeszcze bardziej zmotywuj do większego wysiłku (dziesiątek różańca + modlitwa codzienna) oraz pamiętaj o symbolice bucika, sznurówki (robimy trzeci węzełek) oraz o tym, że „Jezus jest jedyną DROGĄ, PRAWDĄ i ŻYCIEM”.

3.       Przekaż nowy „gift” –przypominajkę – zdjęcie!

Dlaczego zdjęcie?

– bo każdy w 4. miesiącu chce mieć zdjęcie dziecka

Co zrobić ze zdjęciem?

–  4. miesiąc i 4. głupie pytanie: zdjęcia są do oglądania…

Co „słychać” u dziecka w czwartym miesiącu?

– w czwartym miesiącu , kiedy łożysko jest w pełni uformowane, rozpoczyna się krążenie płodowe (własny układ krążenia). Szpik rozpoczyna produkcję krwinek, a wątroba żółci. Ruchy dziecka są wyraźne, a jego mocniejsze odbicie od ściany macicy odczuwalne przez matkę. Bicie całkowicie wykształconego serca staje się słyszalne. Płód waży prawie 100g przy długości ok. 18cm. Przy dobrym ułożeniu dziecka można podczas badania sprawdzić jego płeć. Jest to więc czas kiedy rodzice wybierają (jeśli tego jeszcze nie zrobili) imię dla dziecka. Proponujemy, abyś
i Ty nadał symboliczne imię dla dziecka, które duchowo adoptowałeś i modlisz się za nie każdego dnia od trzech miesięcy. Jako, że nie znasz jego płci i raczej na pewno na ziemi nie poznasz imię powinno być symboliczne
(np. Nadzieja, Dar Niebios, Radość, Światło). Mamy nadzieję, że nadanie  imienia pomoże Ci z jeszcze większą  mocą walczyć o jego życie – Życie, które od samego początku jest drogocenne w oczach Bożych, o czym świadczą słowa z księgi proroka Jeremiasza: Zanim ukształtowałem Cię w łonie matki, znałem Cię/Jr1,4/.

4.       Niech czwarty miesiąc akcji BUCIK upływający pod hasłem IMIĘ uświadomi także nam, że jesteśmy cenni w oczach Boga – On zna nas po imieniu i ma dla każdego z nas wspaniały plan. Mobilizujmy się także do tego, by zwracając się do siebie unikać przezwisk, a używać imion, które są wyrazem Bożego wybrania (przypieczętowanego na chrzcie świętym) i szczególnej opieki świętego patrona (którego też warto zapraszać do swojej codzienności).

5.       Powodzenia! Pozostaje tylko jedno ALE…

Przypominamy:) Jeśli lubisz niespodzianki i nie nie przechodzisz jeszcze do kolejnego etapu BUCIKowej akcji to czytanie dalszej kolejnego etapu zostaw sobie na odpowiedni czas:)!

5. miesiąc akcji BUCIK – życie na medal!

1.Zmiana tajemnicy różańca – o jedną do przodu!

2.Nowy „gift” – cudowny medalik.

3. Dlaczego „życie na medal”?

– naszą patronką jest Maryja – jej życie było na medal! Od pierwszego „fiat”, poprzez kolejne lata pięknie zrealizowała Boży plan

-chcemy naśladować Maryję – moje życie ma być także na medal!

-życie dzieci, za które się modlimy również ma być na medal!

Sami nie damy rady – potrzebujemy Bożych dopalaczy – Eucharystii, spowiedzi, słowa Bożego, codziennej modlitwy. W 5. Miesiącu akcji BUCIK chcemy też przyjąć dar Maryi – cudowny medalik. Maryja obiecała, że każdy kto będzie go nosił z wiarą otrzyma wiele łask.

Powierzenie się Maryi jest też skuteczną obroną przed złym duchem (Matka Boska miażdży Swą stopą węża), który jest wściekły na tych, którzy stają po stronie bezbronnych dzieci i budują cywilizację życia.

4. Ile do końca/kiedy to się skończy/gdzie jesteśmy?

-jesteśmy już za połową akcji – do szczęśliwych urodzin (w co gorąco wierzymy i stale się
o to modlimy) jest bliżej niż dalej!

5. Zapraszamy na nową stronę internetową – www.akcjabucik.czynne24.net – więcej informacji
o medaliku!

6. Na sznurówce robimy 4.supełek – dziecko żyje już 4 miesiące – „przechwyciliśmy relację
z brzucha”: Dziękuję Ci Mamusiu, że mnie kochasz i cieszysz się z mojego poczęcia. W piątym miesiącu życia mierzę już około 25 centymetrów i ważę 400 gram. Pojawia się owłosienie i rosną mi paznokcie. Ruchy mojego ciała są dla mojej Mamy wyraźnie odczuwalne. Możesz już Mamusiu określić kiedy ja śpię, mam czkawkę, obracam się szukając wygodniejszej pozycji.
Od 17. tygodnia nabywam umiejętność czuwania i snu. Wargi moje ćwiczą ruchy ssania. Reaguję na zmianę temperatury (zimny pokarm, lub zimny prysznic), na nagłe i intensywne oświetlenie, na wibrujące dźwięki – słowem – przeszkadzają mi wszelkie bodźce, które zakłócają moje życie pod Twoim sercem.

Moje małe ciałko jest świątynią Ducha Świętego. Przygotowuję się do przytulania, do kochania
i do przebywania pośród tych, którzy służą Panu Jezusowi. Lubię ssać moje kciuki…

Pewnego dnia podniosę do ust Eucharystię – Ciało i Krew naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Przypominamy:) Jeśli lubisz niespodzianki i nie nie przechodzisz jeszcze do kolejnego etapu BUCIKowej akcji to czytanie dalszej kolejnego etapu zostaw sobie na odpowiedni czas:)!

6. miesiąc akcji BUCIK – testament!

  1. Zmiana tajemnicy różańca – o jedną do przodu!
  2. Nowy „gift” – obrazek z błogosławionym Janem Pawłem II .

3. Dlaczego „testament”?

– budowa cywilizacji życia była wielką misją naszego największego Rodaka – papieża Jana Pawła II: „Bronić życia i umacniać je, czcić je i kochać – oto zadanie, które Bóg powierza każdemu człowiekowi…” – pisał papież w encyklice „Evangelium Vitae” – modląc się za dzieci nienarodzone wypełniamy Jego duchowy testament!

4. Na sznurówce robimy 5.supełek – dziecko żyje już 5 miesięcy – „relacja z brzucha z 6. miesiąca”:

       Dziękuję Ci Mamusiu, że mnie kochasz i cieszysz się z mojego poczęcia. W szóstym miesiącu mojego życia osiągnąłem wysokość 35 centymetrów wzrostu i ważę około 700 gram. Mój szkielet intensywnie kostnieje. Zaczynam być zdolny do samodzielnego oddychania. Ćwiczę mój prenatalny „balet”, np. „stanie na głowie”, co umożliwia mi środowisko wodne w którym przebywam.  

       Aktywność moja w tej fazie życia prenatalnego bardzo zależy od Twojego Mamusiu trybu życia i samopoczucia. na przykład silnego uczucia radości, wybuchu gniewu, lub płaczu, przestrachu, czy nawet zapalenia papierosa. Bardzo mi to przeszkadza, ale powoli przyzwyczajam się do biologicznych rytmów Twojego życia, które będą mi towarzyszyły również po urodzeniu. W tym czasie i nieco wcześniej tworzą się u mnie pewne odruchy bezwarunkowe. Jakże się cieszę, że otwierają się szparki moich oczu. Wkrótce będę oglądał cały ten piękny świat stworzony przez Boga. Jednak oczy duszy mojej otworzą się dopiero
w chwili Chrztu Świętego. Wtedy otrzymam Łaskę Uświęcającą oraz wszystkie Dary Ducha Świętego, aby spełniać wolę Ojca, oddawać mu chwałę, że mnie stworzył.

 5. Jako pokolenie JP2 chcemy stale wsłuchiwać się w papieskie słowa. Dlatego zachęcamy do czytania jego tekstów. Proponujemy rozpocząć od Listu do młodych z 1985 roku:

„Wy, Młodzi, jesteście właśnie tą młodością: młodością narodów i społeczeństw, młodością każdej rodziny i całej ludzkości — również młodością Kościoła. Wszyscy patrzymy w Waszym kierunku, gdyż przez Was stale niejako na nowo stajemy się młodzi. Tak więc Wasza młodość nie jest tylko Waszą własnością osobistą czy pokoleniową — należy ona do całokształtu tej drogi, jaką przebywa każdy człowiek w swym życiowym itinerarium, a zarazem jest jakimś szczególnym dobrem wszystkich. Jest dobrem samego człowieczeństwa.

Przypominamy:) Jeśli lubisz niespodzianki i nie nie przechodzisz jeszcze do kolejnego etapu BUCIKowej akcji to czytanie dalszej kolejnego etapu zostaw sobie na odpowiedni czas:)!

7. miesiąc akcji BUCIK – REWOLUCJA!

1. Zmiana tajemnicy różańca – o jedną do przodu!

2. Nowy „gift” – naklejka „DUCHOWA rEWOLUCJA”

3. Dlaczego „rEWOLUCJA”?

– niektórzy twierdzą, że szczytem ewolucji jest homo sapiens – człowiek myślący – nam to nie wystarcza – proponujemy DUCHOWĄ EWOLUCJĘ – najpiękniejszym stworzeniem Bożym jest homo orans – człowiek modlący się!

– duchowa ewolucja powoduje REWOLUCJĘ w człowieku modlącym się i jego otoczeniu – bardzo ważny jest 1. Krok – zrobiłeś go pół roku temu decydując się na podjęcie DADP –
z pewnością zaobserwowałeś, że ta modlitwa przemienia także Ciebie – tak działa DUCHOWA rEWOLUCJA.

– Bądź odważny w podejmowaniu „pierwszych kroków”!  Młodość to idealny czas na to! Jeszcze potrzebujesz argumentów?

a) „nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku” /chiński filozof/

b) „Młodość nie jest czasem na rzeczy małe i płytkie, ale wielkie i piękne. Młodość to wymarzony czas, aby stać się świętym, ponieważ możesz w to włożyć cały swój dynamizm, entuzjazm i młodzieńcze siły. Młodość jest po to, by zdobywać szczyty” /Daniel Ange/

c) W życiu jak w tańcu – liczy się każdy krok!

4. Przechwycona relacja z brzucha:

Dziękuję Ci Mamusiu, że mnie kochasz i cieszysz się z mojego poczęcia. W siódmym miesiącu osiągnąłem wzrost 40 centymetrów i wciąż rosnę. Skóra moja wygładziła się, a ciało zaokrągla się. Mój głód zaspakajam popijając systematycznie płyn, w którym przebywam. Mamusiu droga, nie pal papierosów i nie pij alkoholu, bo wtedy mi ten napój nie smakuje
i tracę apetyt. Jestem wrażliwy na ból i na negatywne bodźce reaguję grymasem twarzy, Funkcjonuje już u mnie pamięć, nabieram nawyków, przeżywam emocje. Utrwala się rytmiczność stanu snu i czuwania, a w czasie snu, połowę zajmują marzenia senne.

    Bóg stworzył mnie tak doskonałym. Moje małe rączki wznoszą się, by Go uwielbiać.

8. miesiąc akcji BUCIK – luce!

  1. Zmiana tajemnicy różańca – o jedną do przodu!
  2. Nowy „gift” – obrazek z bł. Chiarą Luce Badano

3. Dlaczego „LUCE”?

-bo luce to światło

-a światło to życie

-a życie to miłość

4. Światło, życie, miłość to trzy słowa, którymi możemy scharakteryzować bł. Chiarę Badano – młodą włoszkę, którą wybraliśmy na patronkę akcji BUCIK!

Chiara Badano urodziła się, po długich oczekiwaniach, 29 października 1971 roku w Sassello, w prostej, wierzącej rodzinie. Pełna naturalnych zalet, piękna i wysportowana, ma wielu przyjaciół, którzy określają ją jako normalną a jednocześnie wyjątkową. Zaangażowana w Ruch Focolare. W nim to odkrywa Boga jako Miłość i Ideał jej życia. Zobowiązuje się wypełniać w każdej chwili, z miłości, Jego Wolę. Pielęgnuje przyjaźń z Jezusem, którego rozpoznaje w bliźnich, szczególnie tych najmniejszych, najbiedniejszych, a wśród nich w dzieciach z Afryki, do których marzy pojechać jako lekarz.  W wieku 17 lat, dotknięta rakiem kości, stawia czoło chorobie zawierzając się Bożej Miłości. Wobec cierpień powtarza: «Jeśli Ty tego chcesz, Jezu, ja też». Ktokolwiek się do niej zbliża otrzymuje pokój i radość. “Chiara Luce” – jak lubiła ją nazywać Chiara Lubich – zostawia przesłanie swoim rówieśnikom: «Młodzi są przyszłością. Ja nie mogę już biec, ale chciałabym im przekazać pochodnię, jak na Olimpiadzie. Mają tylko jedno życie, warto przeżyć je dobrze».  7 października 1990 zamyka swoją krótką lecz świetlistą egzystencję. Jej ostatnie słowa skierowane są do mamy: «Bądź szczęśliwa, bo ja jestem szczęśliwa!».

Chiara mówiła: „Ważne jest wypełniać wolę Bożą, to znaczy zaangażować się w grę, którą On prowadzi… Czeka na mnie inny świat i nie pozostało mi nic innego, jak mu się oddać. Czuję się teraz wciągnięta we wspaniały plan, który powoli, powoli się przede mną odkrywa. Tak bardzo lubiłam jeździć na rowerze, a Bóg zabrał mi nogi, ale dał mi skrzydła…”.

4. Co słychać u dziecka w 8. Miesiącu?

Dziękuję Ci Mamusiu, że mnie kochasz i cieszysz się z mojego poczęcia. Teraz wciąż szybko rosnę i przybywam na wadze. Rosnę i dojrzewam w rytmie Twego bijącego serca
i czuję się tak bardzo bezpiecznie. Rejestruję w pamięci Twój głos. Obraz mojego dźwięku, gdy płaczę, lub gaworzę, jest podobny pod względem intonacji i rytmu do Twojej mowy. Pobieram lekcje tej mowy zapamiętując akcent i melodię Twego głosu. W tym czasie rozwija się bardzo moja osobowość: uwidaczniają się indywidualne cechy mojego temperamentu. Wykazuję zdolność zapamiętywania i uczenia się wielu rzeczy. Przeżywam też emocje. Wraz ze strumieniem Twojej krwi, która niesie pożywienie, docierają do mnie i Twoje hormony. Jeśli są one wydzielane w stanie agresji, wściekłości, lęku lub radości – nieświadomie uczestniczę w tych przeżyciach. Kształtuje to moją „orientację emocjonalną”, a mój układ neurohormonalny stara się tak funkcjonować. Są to ostatnie lekcje, które pobieram, od Ciebie i które pozwolą mi żyć w nowych warunkach po urodzeniu.

     Moje małe ciało jest świątynią Ducha Świętego. Jestem niepowtarzalny i to obdarowanie licznymi talentami jest arcydziełem Bożego tworzenia. Marzę o uczynieniu dla Boga czegoś wyjątkowego .

9. miesiąc akcji BUCIK – perła!

1.      Ostatnia zmiana tajemnicy różańca – o jedną do przodu!

2.      Nowy „gift” – pielucha (przynajmniej to białe coś przypominające pieluchę).

3. Dlaczego „pielucha”?

– a jak myślisz?

– komu potrzebna jest pielucha?

– poród jest blisko…

– się przyda!

białą pieluchę można pomylić z białą szatą

4. Po co komu biała szata, jak są pampersy?

– pampersy mogą zastąpić pieluchy[1], ale nie białą szatę w czasie chrztu świętego!

5. A co do tego wszystkiego ma „perła”?

– dzidziuś (w pampersie/pieluszce/goły i wesoły*) – od poczęcia, a szczególnie w momencie chrztu świętego staje się BOŻĄ PERŁĄ, która dla kochającego Ojca jest WWW!

6. Czuję się jak kot na pustyni – nie ogarniam tej kuwety! Jakie WWW???

a) nigdy nie jadłeś?

b) nigdy nie korzystałeś z Internetu?

c) nawet jeśli zaznaczyłeś a i b to jesteś w błędzie – WWW oznacza, że dla Boga jesteś Ważny, Wartościowy, Wyjątkowy!

7. Relacji „9-cio miesięcznego małego WWW” z całkiem wielgaśnego brzucha Matki nie ma, ponieważ tam już coraz mniej słychać, a więcej widaćJ

8. co zrobić z pieluchą?

– nigdy nie bawiłaś się lalkami?

– pielucha będzie przypominać o Twojej 9-cio miesięcznej modlitwie za nieznane Ci dziecko, którą ofiarowałeś/łaś, aby mogło się urodzić i godnie żyć

– trochę kreatywnego wysiłku…

9. Ostatnie pytanie – na wyraźne życzenie producentów pampersów: jak jest różnica między tradycyjną pieluchą a pampersem?

– nie odparza pupy

– widziałeś kiedyś reklamę pieluch?

– pampersy są nieekologiczne i drogie

– pampersów się nie da prać i wieszać

A co najważniejsze pampers jest jednorazowy! Dlatego my jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami pieluch! Nie spotkaliśmy jeszcze pieluchy, która była używana przez jednego malucha. Pieluchy z natury swojej przeznaczone są dla niejednego bobaska – perełki. Tak, jak perła powstaje z ogromnego cierpienia małży (jak nie wierzysz spytaj wujka Googla albo cioci Wikipedii), tak przyjście na świat dziecka związane jest z cierpieniem rodziców. Twoja wytrwała modlitwa jest wsparciem dla rodziców maleństwa zagrożonego śmiercią. Po dziewięciu miesiącach tej modlitwy masz dwa wyjścia:

1.      Ucieszyć się z narodzenia perełki i zakończyć przygodę z duchową adopcją dziecka poczętego, traktując pieluchę jak jednorazowego pampersa

2.      Ucieszyć się z narodzenia perełki i potraktować pieluchę jak pieluchę i rozpocząć batalię o życie kolejnego dziecka; tym sposobem możesz przyczynić się do powstania niejednej Bożej perły – zachęcamy do kontynuowania dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego(jeśli się na to zdecydujesz możesz zapisać symboliczne imię nowoadoptowanego dziecka na pieluszceJ).


[1] Chociaż wielu twierdzi, że pampersy są przereklamowane…

 

Reklamy

One response to “Etapy AKCJI

%d blogerów lubi to: